Kontakt

Steffen Sten ApS

Havnegade 70B, 5000 Odense C

+45 65 31 64 30

Åbningstider

Kontor

Man - Tor
8:00 - 16:00
Fre
8:00 - 14:00

Lager

Man - Tor
7:30 - 15:30
Fre
7:30 - 13:30

Vi holder lukket i weekend og på helligdage

Personale

Michael_Steffen
Direktør / projektbearbejdning

Michael Steffen

Tlf.: +45 26 71 64 30
michael@steffensten.dk

Helle_Steffen
Medejer / projekter / marketing

Helle Steffen

Tlf:. +45 22 51 17 61 
helle@steffensten.dk

Lone_Honore
Intern salg & logistik

Lone Honoré

Tlf.: +45 30 61 08 99
lone@steffensten.dk

Caroline_Steffen
Salg & marketing

Carolin Steffen

Tlf .: +45  51 14 64 30
carolin@steffensten.dk

viller-hp-ny
Intern salg / projektbearbejdning

Victor Steffen

Tlf.: +45 92 44 64 30
victor@steffensten.dk

Dennis_01
Lager / allround

Dennis Larsen

Tlf .: +45 27 14 64 30 
dennis@steffensten.dk

Steen_Laubuch
Flexjobber

Steen Laubuch

users-blue-flag-png-image-100720
Bogholderi

Joan Trankær

Tlf.: +45 65 91 64 30
mail@steffensten.dk